Правила та умови 

Фотоідея надає програмне забезпечення та персональні публікаційні послуги друку на вимогу, які дозволяють  клієнтам створювати, проектувати, макетувати, друкувати та публікувати друковані фотоальбоми та фотокниги професійної якості (кожна з них згадується як «фотоальбом і фотокнига» відповідно до цих Умов і Умови та інша політика користувача, розміщена за посиланням «Політика конфіденційності та юридична інформація» на веб-сайті  Photoidea.com.ua.). 
Фотоідея надає персональні видавничі послуги друку на вимогу через веб-сайт photoidea.com.ua. Ця Угода про положення та умови («Угода») визначає юридично обов’язкові умови використання вами Послуг. Користуючись Послугами, ви погоджуєтеся виконувати цю Угоду незалежно від того, чи є ви «Відвідувачем» (що означає, що ви просто переглядаєте веб-сайт) або ви «Учасник» (що означає, що ви зареєструвалися в photoidea.com.ua  і створити обліковий запис). Термін «Користувач» відноситься до Відвідувача . ВИКОРИСТОВУЮЧИ ВЕБ-САЙТ АБО ПРОГРАМУ ТА ПОСЛУГИ, ПРОПОНOВАНІ НА ВЕБ-САЙТІ ТА ПРОГРАМІ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ТА УМОВ КОМПАНІЇ ФОТОІДЕЯ. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ЯКУ ДОДАНО ТУТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. ЯКЩО ВИ НЕ БАЖАЄТЕ ДОТРИМУВАТИСЯ ЦИХ ПОЛОЖЕНЬ ТА УМОВ ТА ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ВИ НЕ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ДОСТУП АБО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЦЕЙ ВЕБ-САЙТ ТА ПОСЛУГИ, ЯКІ НА НЬОМУ ПРОПОНУЮТЬСЯ. Ви заявляєте та гарантуєте, що маєте повноваження укладати цю Угоду від свого імені та/або від імені організації, яку ви збираєтеся представляти.

Додаткові умови. 

Щоб брати участь або отримувати певні Послуги, вам може знадобитися завантажити програмне забезпечення або вміст і погодитися з додатковими умовами. Якщо інше не передбачено додатковими положеннями та умовами, що застосовуються до Послуг, у яких ви вирішите брати участь або які ви вирішите отримати, ці додаткові умови цим включено до цієї Угоди. Якщо існує суперечність між умовами цієї Угоди та положеннями та умовами, опублікованими для певної частини Веб-сайту або у зв’язку з Послугою, остання матиме пріоритет щодо використання вами цієї частини Веб-сайту або Сервіс.

Поправки. 

Фотоідея. може час від часу змінювати цю Угоду, і така зміна набуває чинності: (1) для користувачів, які вперше користуються послугами після публікації  на веб-сайті, (2) для існуючих користувачів, через тридцять (30) днів після публікації на веб-сайті або (3) для існуючих учасників, якщо зміни до угоди є істотними, через тридцять (30) днів після того, як Printbox Sp. z o.o. надіслав електронний лист із повідомленням про такі зміни та подальше використання учасником послуг, що означатиме прийняття учасником зміненої угоди. Якщо ви не згодні зі змінами, ви повинні припинити використання Послуг.

1. Відповідність вимогам. 

Використовуючи Послуги, ви заявляєте та гарантуєте, що: (a) уся необхідна реєстраційна інформація, яку ви надаєте, є правдивою та точною; (b) ви будете підтримувати точність такої інформації; (c) вам виповнилося тринадцять (13) років або більше; і (d) використання вами Послуг не порушує жодного чинного закону чи нормативного акту. Ваш Printbox Sp. z o.o. Обліковий запис («Обліковий запис») може бути видалено без попередження, якщо ми вважаємо, що вам менше тринадцяти (13) років.

2. Термін. 

Ця Угода залишатиметься в повній силі, поки ви користуєтеся Послугами . Ви можете видалити свій Обліковий запис  в будь-який час і з будь-якої причини, дотримуючись інструкцій на сторінці . Навіть після будь-якого розірвання Розділи з 8 по 21 цієї Угоди залишатимуться в силі. Ви розумієте, що припинення дії цієї Угоди та вашого Облікового запису передбачає видалення вашого акаунту , інформацію профілю з наших живих баз даних, а також будь-який Вміст, який ви завантажили на photoidea.com.ua. Веб-сайт, що використовує такий обліковий запис не несе перед вами жодної відповідальності за будь-яке припинення дії вашого облікового запису чи пов’язане з цим видалення вашої інформації.

3. Комісії.

 Ви визнаєте, що Фотоідея. залишає за собою право стягувати плату за Послуги та час від часу змінювати плату на власний розсуд після публікації  на веб-сайті. Під час користування Послугами ви несете відповідальність за сплату будь-яких відповідних комісій і сплачуєте їх  як зазначено на веб-сайті.

4.1 Відповідність вимогам. 

 Ми приймаємо платежі  Visa, MasterCard . Ви можете безпечно ввести повний номер своєї кредитної картки через наш безпечний сервер, який шифрує всю надану інформацію. Переваги: Простота оплати за допомогою кредитної картки Можливість оплати у вашій місцевій валюті без сплати банківських комісій  У вас є запис про ваш платіж. 

4.2 Комісії та збори.

 Ви погоджуєтеся сплачувати всі комісії та збори, пов’язані з вашими замовленнями та покупками (включно з будь-якими податками, що стягуються з ваших замовлень і покупок, включаючи, але не обмежуючись, податки з продажів, користування чи податки на додану вартість. Коли ви замовляєте фотоальбоми та фотокниги чи інші продукти для доставки за кордон, з вас можуть стягуватися імпортні мита та податки, які стягуються, коли пакунок із фотоальбомами та фотокнигами чи продуктами надходить до вказаного вами пункту призначення. 

4.3 Спори.

 Ви повинні повідомити нас письмово протягом семи (7) днів після отримання виписки з вашої кредитної картки, якщо ви оскаржуєте будь-яке з наших стягнень у цій виписці, інакше така суперечка буде вважатися відхиленою. Повідомляти про спори щодо рахунків слід за такою адресою:Чорновола 13 м.Тернопіль Україна 46000. 

4.4 Повернення.

 Усі продажі фотоальбомів, фотокниг та інших продуктів регулюються  діючими на той час правила повернення, опубліковані на Веб-сайті.

5. Політика прийому замовлень.

 Отримання вами електронної чи іншої форми підтвердження замовлення не означає, що Фотоідея . прийняла ваше замовлення, а також не є підтвердженням нашої пропозиції про продаж. Фотоідея залишає за собою право в будь-який час після отримання вашого замовлення прийняти або відхилити ваше замовлення з будь-якої причини. Фотоідея далі залишає за собою право в будь-який час після отримання вашого замовлення, без попереднього повідомлення, постачати будь-який товар у кількості, меншій ніж замовлена ​​вами. Ваше замовлення вважатиметься прийнятим Фотоідея після доставки нами продуктів, які ви замовили. Ми можемо вимагати додаткових перевірок або інформації перед прийняттям будь-якого замовлення.

6. Право власності та ризик втрати.

 Усі продажі фотоальбомів, фотокниг та інших продуктів здійснюються з доставкою . Зазначений вами пункт доставки, право власності та ризик втрати кожного відправлення Фотоальбомів, Фотокниг та інших продуктів переходять до Вас, коли Фотоідея здійснює таку доставку в названому місці призначення.

7. Пароль.

 Під час реєстрації, щоб стати учасником, вам також буде запропоновано вибрати ім’я користувача та пароль. Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності свого пароля. Ви погоджуєтеся ніколи не використовувати Обліковий запис, ім’я користувача чи пароль іншого Учасника. Ви погоджуєтеся повідомити Фотоідея негайно, якщо ви підозрюєте будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису або доступу до вашого пароля. Ви несете особисту відповідальність за будь-яке використання вашого Облікового запису.

8. Ваш фотоальбом і фотокнига та інший вміст продуктів.

8.1 Визначення.

 «Вміст» включає текст, файли, шаблони дизайну, зображення, фотографії, відео, звуки, авторські роботи та інші матеріали. Ваш «Вміст фотоальбому та фотокниги» включає Вміст, який ви включили до фотоальбому та фотокниги, надсилаючи Фотоідея за Фотоальбом і Фотокнигу та послуги друку або що ви робите внесок у Фотоальбоми та Фотокниги інших Учасників. НЕ МАЄ ПРАВ ВЛАСНОСТІ НА ВМІСТ ВАШОГО ФОТОАЛЬБОМУ ТА ФОТОКНИГИ.

8.2 Право власності на Ваш фотоальбом і Фотокнигу та інший Вміст продуктів.

 Ви заявляєте та гарантуєте, що: (i) ви володієте або іншим чином маєте право надавати ліцензії, викладені в цьому розділі, на Вміст фотоальбому та фотокниги, які ви надаєте та розміщуєте в Послугах, сприяєте іншим Учасникам або надаєте наші послуги друку, щоб надрукувати їх у фотоальбомі та фотокнизі, і (ii) вміст вашого фотоальбому та фотокниги не порушує права на конфіденційність, права на публічність, авторські права чи інші права будь-якої фізичної чи юридичної особи.

8.3 Надсилання вашого фотоальбому та фотокниги та вмісту інших продуктів.

 Ви можете використовувати  програмне забезпечення Фотоідея для надсилання вашого фотоальбому та вмісту фотокниги  для публікації .

8.4 Ліцензія.

 Для того, щоб  Фотоідея могла мати можливість надавати вам наші Послуги, ви цим погоджуєтеся надати нам такі ліцензії на використання вмісту вашого фотоальбому та фотокниги: 8.4.1 Ліцензія на друк вашого фотоальбому, фотокниги та інших продуктів. Цим ви надаєте Фотоідея невиключну, всесвітню, повністю оплачувану та безоплатну ліцензію («Ліцензія») на відтворення та розповсюдження вашого Вмісту фотоальбому та фотокниги з метою друку фотоальбому та фотокниги, які ви замовляєте або які ви дозволяєте придбати іншими особами, а також для будь-якої іншої пов’язаної мети, яку ви санкціонуєте (включно з використанням іншими учасниками як внесок у їхні фотоальбоми та фотокниги). Ви погоджуєтесь, що Фотоідея залишає за собою право зберігати електронні файли для будь-яких фотоальбомів і фотокниг для виконання будь-яких подальших замовлень, які можуть бути розміщені для таких фотоальбомів і фотокниг, а також зберігати архівну копію друкованого Фотоальбом і фотокнига та інші продукти. 8.4.2 Ліцензія на використання вашого Вмісту фотоальбому та фотокниги для додаткових особливостей. Якщо ви вирішите використовувати будь-яку додаткову функцію, яку Фотоідея може пропонувати, як-от дозвіл іншим шукати та переглядати електронний попередній перегляд ваших фотоальбомів і фотокниг або програм для використання Послуг у зв’язку з іншими службами та онлайн-спільнотами, ви цим надаєте Фотоідея. Ліцензія на відтворення, розповсюдження, публічне відображення, використання та іншим способом надання доступу до вказаних фотоальбомів і фотокниг, будь-яких фотоальбомів і вмісту фотокниг, а також будь-яких інших даних і інформації, які ви надаєте у зв’язку з необов’язковим функція, яка потрібна для Фотоідея. щоб забезпечити таку додаткову функцію.

9. Фотоідея. Зміст.

 Послуги містять Вміст Фотоідея. Вміст і послуги. Фотоідея. цим надає вам обмежену, відкликану ліцензію без субліцензування на відтворення та публічне відображення Фотоідея. Вміст (за винятком будь-якого програмного коду) виключно для вашого особистого використання у зв’язку з переглядом Веб-сайту та використанням Послуг. За винятком випадків, передбачених у попередньому реченні, ви не маєте права відтворювати, поширювати, публічно виконувати (зокрема за допомогою цифрової передачі звуку), публічно демонструвати, створювати похідні роботи та іншим чином використовувати Фотоідея. Зміст.

10. Інший вміст.

 Цим ви надаєте Фотоідея. безвідкличну, безстрокову, невиключну, повністю оплачувану та безоплатну ліцензію (з правом субліцензування) на використання, створення похідних робіт, відтворення, розповсюдження та публічний показ будь-якого Вмісту, крім вашого Фотоальбому та Вмісту Фотокниги, який ви завантажуєте, публікувати, надсилати електронною поштою, передавати або іншим чином робити доступним на Веб-сайті («Інший вміст»).

11. Ваш контент і діяльність.

 Ви несете виключну відповідальність за будь-який Вміст фотоальбомів і фотокниг, а також інший вміст, опублікований вашим обліковим записом або через нього в будь-яких Послугах (включно з будь-яким вмістом, який ви могли отримати від третіх сторін), включаючи будь-яку електронну пошту або включений у фото альбоми та фотокниги, надані вами для послуг друку та для вашої взаємодії з іншими користувачами. Ви погоджуєтесь, що Фотоідея. залишає за собою право встановлювати обмеження на Фотоідея. архівування таких даних, включаючи, але не обмежуючись, право видалити такі дані після певного періоду без покупки або стягувати плату за тривале зберігання таких даних.

11.1 Заборонений вміст.

 ВИ НЕ МОЖЕТЕ ВКЛЮЧАТИ «ОПУБЛІКАЦІЮ Printbox Sp. z o.o.», «Printbox Sp. z o.o. ПУБЛІКАЦІЯ» АБО ІНШЕ ПОСИЛАННЯ, ЯКЕ ПРЯМО ЧИ НЕПРЯМО НАПРЯМУЄ АБО ПРЕДСТАВЛЯЄТЬСЯ, ЩО Printbox Sp. z o.o. Є ВИДАВЦЕМ ФОТОАЛЬБОМІВ ТА ФОТОКНИГ, ЯКІ ВИ СТВОРИТЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСЛУГ. Ви погоджуєтеся не публікувати, не надсилати для друку або іншим чином надавати до Служб будь-який Заборонений вміст. «Заборонений вміст» включає вміст фотоальбому та фотокниги чи інший вміст, який: (i) є образливим або пропагує расизм, фанатизм, ненависть або будь-яку фізичну шкоду будь-якій групі чи особі; (ii) залякує, переслідує або пропагує переслідування, знущання чи переслідування іншої особи; (iii) передбачає передачу «небажаної пошти», «листів зв’язку», небажаної масової розсилки або «розсилання спаму»; (iv) є неправдивою або вводить в оману або пропагує, схвалює чи сприяє незаконній діяльності або поведінці, яка є образливою, погрозливою, непристойною, наклепницькою чи наклепницькою; (v) просуває, відтворює, виконує або розповсюджує незаконну чи несанкціоновану копію твору іншої особи, яка захищена законом про авторське право чи комерційну таємницю, наприклад, надання піратських комп’ютерних програм або посилань на них, надання інформації для обходу встановленого виробником захисту від копіювання пристроїв або надання піратської музики чи посилань на піратські музичні файли; (vi) бере участь у сексуальній або насильницькій експлуатації осіб віком до 13 років або збирає особисту інформацію від осіб віком до 13 років; (vii) надає навчальну інформацію про незаконну діяльність, таку як виготовлення чи купівля незаконної зброї, порушення чиєїсь конфіденційності або надання чи створення комп’ютерних вірусів та іншого шкідливого коду; (viii) запитує паролі або особисту інформацію в комерційних або незаконних цілях від інших Користувачів; (ix) містить віруси, троянські програми, хробаки, бомби уповільненої дії, програми скасування, пошкоджені файли чи подібне програмне забезпечення; (x) порушує будь-які чинні закони, включаючи, але не обмежуючись, закони та нормативні акти, що регулюють експортний контроль, недобросовісну конкуренцію, антидискримінацію та неправдиву рекламу; (xi) передбачає комерційну діяльність, яка завдає шкоди інтересам Printbox Sp. z o.o.; або (xii) іншим чином порушує цю Угоду або створює відповідальність для Printbox Sp. z o.o. Printbox Sp. z o.o. ЗАЛИШАЄ ЗА собою ПРАВО ВІДМОВИТИ ДРУКУВАННЯ БУДЬ-ЯКОГО ФОТОАЛЬБОМА ТА ФОТОКНИГИ, ЯКІ МІСТИТЬ ВМІСТ, ЯКИЙ ВОНА ВИЗНАЧАЄ НА СВІЙ РОЗСУД ЗАБОРОНЕНИМ ВМІСТОМ, і ви погоджуєтеся відшкодувати та утримувати Printbox Sp. z o.o. і його дочірні компанії, філії, посадові особи, співробітники, постачальники, постачальники послуг і компанії-партнери звільняються від будь-яких претензій, збитків, зобов’язань і витрат, що виникають внаслідок або пов’язані з будь-яким порушенням цього розділу.

11.2 Ваш профіль.

 Будь-який вміст, опублікований вами у вашому профілі, не повинен містити зображення оголеного тіла, насильства, відверто сексуального або образливого характеру. Ви не маєте права публікувати чи надавати для друку фотографії іншої особи без дозволу цієї особи.

11.3 Взаємодія з членами.

 Ви не використовуватимете (a) Послуги та (b) будь-яку інформацію, отриману з Послуг, щоб переслідувати, зловживати, надсилати спам чи завдати шкоди іншій особі, або щоб зв’язуватися, рекламувати, вимагати чи продавати будь-яку Користувач без його попередньої явної згоди.

11.4 Відсутність збоїв.

 Ви не будете: (i) прикривати або приховувати рекламні банери, які можуть бути розміщені на сторінці вашого особистого профілю або на будь-якій сторінці Фотоідея. сторінки за допомогою HTML/CSS, сценаріїв або будь-яких інших засобів, якщо такі є; (ii) перешкоджати, порушувати або створювати надмірне навантаження на Послуги чи мережі чи служби, підключені до Послуг; або (iii) впроваджувати програмне забезпечення чи автоматизовані агенти в Послуги, генерувати автоматичні повідомлення або видаляти чи видобувати дані з Послуг.

11.5 Різне.

 Ви не намагатиметеся видати себе за іншого Користувача чи особу, включаючи будь-якого працівника Фотоідея. Ви використовуватимете Послуги відповідно до будь-яких застосовних законів і правил.

11.6 Застосування Фотоідея.

 Фотоідея. має право (але не зобов’язаний) переглядати будь-який Контент і видаляти будь-який Контент, який на виключне рішення Фотоідея. порушує цю Угоду; є забороненим вмістом, є незаконним, порушує права, завдає шкоди або загрожує безпеці будь-якого Користувача чи будь-якої іншої особи; або створює відповідальність для Фотоідея, його постачальників, постачальників послуг, партнерських компаній або будь-якого Користувача. Фотоідея. залишає за собою право (але не зобов’язаний) проводити розслідування та вживати заходів на власний розсуд щодо вас, якщо ви порушуєте це положення або будь-яке інше положення цієї Угоди, включаючи, без обмежень, видалення забороненого вмісту зі Служб, припинення вашого членства, повідомлення про вас звернення до правоохоронних органів та вжиття проти вас судових заходів.

12. Політика авторського права.

 Це Фотоідея за порушенням привілеїв членства будь-якого Учасника, однократно порушуваного авторськими правами, після невідомого повідомлення Фотоідея владельцем авторских прав или законным представителем владельца авторских прав. Не обмежуйтеся вищевикладеним, якщо ви вважаєте, що ваша робота була скопійована та розміщена в Сервісах або використана в будь-якому фотоальбомі та фотокнизі таким чином, що це є порушенням авторських прав, передайте нашому Агенту за авторськими правами наступну інформацію: (i) електронну або фізична підпис особи, уповноваженого діяти від імені власника авторського права; (ii) опис твору, захищеного авторським правом, яке, по вашому, було порушено; (iii) опис розташування в Сервісі матеріалу, який, за вашим поглядом, порушує авторські права; (iv) ваш адрес, номер телефону та адреса електронної пошти; (v) ваше письмове повідомлення про те, що ви добросовісно подаєте, що оспарюване використання не дозволено власником авторських прав, його агентом або законом; (vi) ваша заява, зроблена під страхом наказу про лжесвідоцтво, про те, що наведена вище інформація у вашому звіті є точною та що ви є власником авторських прав або уповноважено діяти від імені власника авторських прав. Контактна інформація для Фотоідея Агент по авторським правам для повідомлень про порушення авторських прав: Контактна інформація для Фотоідея Агент по авторським правам для повідомлень про порушення авторських прав: Контактна інформація для Фотоідея Агент по авторським правам для увідомлень про порушення авторських прав: ІНН: телефон:

13. Треті особи та інші користувачі.

13.1 Контент третьої сторони.

 Контент інших користувачів, рекламодавців та інших третіх осіб надається вам через Послуги. Оскільки Printbox Sp. z o.o. не контролює такий Вміст, ви погоджуєтесь, що Printbox Sp. z o.o. не несе відповідальності за будь-який такий вміст, включаючи рекламу та інформацію про продукти або послуги третіх сторін. Оскільки Printbox Sp. z o.o. не контролює такий Вміст, Printbox Sp. z o.o. не надає жодних гарантій щодо точності, актуальності, придатності або якості такого Вмісту, а Printbox Sp. z o.o. не несе відповідальності за ненавмисний, небажаний, неточний, оманливий або незаконний Вміст, наданий іншими Користувачами, рекламодавцями та третіми особами.

13.2 Відповідальність.

 Ваша взаємодія з іншими користувачами чи третіми сторонами, або з рекламодавцями, включаючи оплату та доставку товарів чи послуг, а також будь-які інші положення, умови, гарантії чи заяви, пов’язані з такими угодами, здійснюються виключно між вами та іншим користувачем, рекламодавцем або третя особа. Вищезазначене також стосується будь-якої взаємодії між Учасниками (включно з внесенням та/або отриманням будь-якого Вмісту) під час використання функціональних можливостей Послуг для внесення вкладів у Фотоальбоми та Фотокниги інших Учасників і отримання внесків від інших Учасників до ваші власні фотоальбоми та фотокниги (перегляньте також наступний розділ). Ви погоджуєтесь, що Printbox Sp. z o.o. не несе відповідальності за будь-які збитки чи збитки, заподіяні в результаті будь-якої взаємодії та угод, перелічених у цьому розділі, або щодо використання або розкриття будь-яким іншим Користувачем вашої особистої інформації. У разі виникнення спору між вами та будь-якою третьою стороною (включаючи будь-якого Користувача), Printbox Sp. z o.o. не зобов'язаний брати участь; однак Printbox Sp. z o.o. залишає за собою право контролювати суперечки між вами та іншими користувачами.

13.3 Внесок.

 Послуги дозволяють вам додавати Вміст до книг інших Учасників і отримувати такі внески для своїх власних Фотоальбомів і Фотокниг. Майте на увазі, що лише Учасник, який запрошує інших Учасників надати Вміст («Запрошувач»), контролює, чи та як будь-який Вміст, наданий такими запрошеними Учасниками («Учасник»), використовується у зв’язку зі Службами та будь-якою фотографією. альбоми та фотокниги, які можуть бути створені за допомогою Послуг. Printbox Sp. z o.o. лише надає платформу для Запрошувачів і Учасників, щоб вносити та отримувати Вміст для проекту Фотоальбому та Фотокниги, і лише Запрошувачі та Учасники погоджуються на використання такого Вмісту, а також на використання та розповсюдження будь-якого Фотоальбому та Фотокниги, які може містити такий вміст.

13.4 Посилання третіх сторін.

 Надання посилань на інші веб-сайти або місця для вашої зручності та не означає нашу підтримку таких інших веб-сайтів або місць або їх вмісту. Посилання на інші веб-сайти або місця також можуть розміщуватися іншими користувачами в межах Printbox Sp. z o.o. громада. Printbox Sp. z o.o. не контролює, не перевіряє та не може нести відповідальність за ці зовнішні веб-сайти чи їхній вміст. Майте на увазі, що умови нашої Політики конфіденційності не застосовуються до цих зовнішніх веб-сайтів.

14. Обмежена гарантія.

14.1 Обмежена гарантія для Printbox Sp. z o.o..

 Printbox Sp. z o.o. гарантує, що з урахуванням незначних відмінностей між продуктами та партнерами з друку, як описано в Printbox Sp. z o.o., у фотоальбомах і фотокнигах не буде жодних дефектів матеріалів і виготовлення. Printbox Sp. z o.o. за свій власний рахунок і за власне зобов’язання та ваш виключний засіб правового захисту замінить будь-які дефектні фотоальбоми та фотокниги, про які ви повідомляєте Printbox Sp. z o.o. протягом чотирнадцяти (14) днів після їх отримання.

14.2 Винятки з гарантії.

 Printbox Sp. z o.o. не перевіряє, не редагує та не змінює будь-який Вміст у Фотоальбомах і Фотокнигах, які ви публікуєте чи подаєте для послуг друку. Як наслідок, зазначена вище обмежена гарантія не включає зобов’язання виправляти (a) друкарські помилки, граматичні помилки, незакінчений текст або інші текстові помилки; (b) зображення з низькою роздільною здатністю, які надруковані можуть виглядати розмитими; (c) питання дизайну, включаючи формат книги, організацію, стиль, колір і макет сторінки; або (d) будь-які інші творчі рішення, які ви робите щодо Фотоальбому та Фотокниги. ВМІСТ ВАШОГО ФОТОАЛЬБОМУ ТА ФОТОКНИГИ НЕ МОЖНА РЕДАГУВАТИ ПІСЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ НА ВЕБ-САЙТ. Таким чином, ви погоджуєтеся не завантажувати Фотоальбом і Вміст фотокниги, якщо він не буде повністю перевірений і ви переконані, що він готовий до публікації. Printbox Sp. z o.o. не несе відповідальності за будь-який неправильний або неточний Вміст (включаючи будь-яку інформацію про профіль), розміщений у Послугах, спричинений Користувачами, Учасниками або будь-яким обладнанням чи програмним забезпеченням, пов’язаним із Послугами чи використаним у них. Printbox Sp. z o.o. не несе відповідальності за будь-які помилки, упущення, переривання, видалення, дефекти, затримку в роботі або передачі, збій лінії зв'язку, крадіжку або знищення або несанкціонований доступ або зміну будь-якого Користувача або спілкування Користувача. Printbox Sp. z o.o. не несе відповідальності за будь-які проблеми або технічні несправності будь-якого обладнання та програмного забезпечення через технічні проблеми в Інтернеті або на Веб-сайті або їх поєднання, включаючи будь-які травми або пошкодження Користувачів або комп’ютерів будь-якої особи, пов’язані з участю або завантаженням матеріалів або в результаті у зв’язку з Послугами. За жодних обставин Printbox Sp. z o.o. нести відповідальність за будь-які збитки або пошкодження, включаючи тілесні ушкодження або смерть, внаслідок використання Послуг або будь-якого Вмісту, опублікованого на Веб-сайті чи переданого Користувачам, або будь-якої взаємодії між Користувачами Послуг, як онлайн, так і офлайн.

14.3 Відмова від відповідальності.

 ТІЛЬКИ, ЩО ЦЕ ЮРИДИЧНО ДОЗВОЛЕНО ВІДПОВІДНОСТЯМ ЗАКОНОДАВСТВА, (А) ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є» ТА ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ ГАРАНТІЇ, ВИСТАВЛЕНОЇ В РОЗДІЛІ 12.1 ВИЩЕ, (Б) Printbox Sp. z o.o. ПРЯМО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ТА УМОВ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ЯВНИХ АБО НЕПРЯМИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ГАРАНТІЇ АБО УМОВИ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, ВІДПОВІДНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ЦІЛІ, ПРАВА ПРАВА ВЛАСТИ, ТИХОГО РОЗДОВОЛЕННЯ, ТОЧНОСТІ АБО НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ. ДЕЯКІ ЮРИСДИКЦІЇ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВИКЛЮЧЕННЯ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ АБО ОБМЕЖЕНЬ ЩОДО ТРИВАЛОСТІ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ, ТОМУ ВИЩЕОБМЕЖЕННЯ МОЖУТЬ НЕ СТОСУВАТИСЯ ДО ВАС. ЦЯ ГАРАНТІЯ НАДАЄ ВАМ СПЕЦІАЛЬНІ ЮРИДИЧНІ ПРАВА. ВИ МОЖЕТЕ МАТИ ІНШІ ПРАВА, ЯКІ ВІДМІНЯЮТЬСЯ ЗАЖИМО від ЮРИСДИКЦІЇ ДО ЮРИСДИКЦІЇ. ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ГАРАНТІЮ ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО Printbox Sp. z o.o. ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ Printbox Sp. z o.o. Rynek Główny 17, 31-008 Kraków телефон +48 12 881 20 68 ДЕЯКІ ЮРИСДИКЦІЇ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВИКЛЮЧЕННЯ АБО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ТОМУ ВИЩЕКАЗАНЕ ОБМЕЖЕННЯ АБО ВИКЛЮЧЕННЯ МОЖЕ НЕ СТОСУВАТИСЯ ДО ВАС.

15. Звільнення.

 Цим ви дозволяєте Printbox Sp. z o.o., його службових осіб, співробітників, агентів і правонаступників від претензій, вимагає будь-яких і всіх збитків, збитків, прав, претензій і дій будь-якого роду, включаючи, без обмежень, тілесні ушкодження, смерть і пошкодження майна, які або безпосередньо, або опосередковано пов’язане з будь-якою взаємодією з іншими Користувачами або виникає в результаті її взаємодії.

16. Відшкодування.

 Ви погоджуєтеся захищати, відшкодовувати та утримувати Printbox Sp. z o.o., його дочірні компанії, філії, посадові особи, агенти та інші партнери та співробітники, вільні від будь-яких втрат, відповідальності, претензій або вимог, включаючи розумні гонорари адвокату, висунутих будь-якою третьою стороною внаслідок або внаслідок використання вами Послуги, що порушують цю Угоду та/або виникають внаслідок порушення вами будь-якого положення цієї Угоди.

17. Електронні комунікації.

 Спілкування між вами та Printbox Sp. z o.o. використовувати електронні засоби незалежно від того, чи відвідуєте ви Веб-сайт, чи іншим чином використовуєте Сервіс, чи надсилаєте Printbox Sp. z o.o. електронної пошти, чи Printbox Sp. z o.o. публікує повідомлення на Веб-сайті або спілкується з вами електронною поштою. Для договірних цілей ви (а) погоджуєтесь отримувати повідомлення від Printbox Sp. z o.o. в електронній формі; та (b) погоджуватися з тим, що всі положення та умови, угоди, повідомлення, розкриття інформації та інші повідомлення, які Printbox Sp. z o.o. забезпечує вам електронним способом задоволення будь-яких юридичних вимог, яким відповідали б такі повідомлення, якби вони були в письмовій формі. Вищезазначене не впливає на ваші законні права.

18. Експортний контроль у Польщі.

 Вміст і програмне забезпечення, доступне у зв’язку зі Службами («Програмне забезпечення»), також підлягає експортному контролю в Польщі. Жоден Контент чи Програмне забезпечення не можна завантажувати з Послуг або іншим чином експортувати чи реекспортувати в порушення експортного законодавства Польщі. Завантажуючи або використовуючи Вміст і Програмне забезпечення, ви заявляєте та гарантуєте, що таке завантаження або використання не порушує будь-який такий закон.

19. Застосовується законодавство Польщі, за винятком положень Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів.

 Будь-які обов’язкові положення країни, в якій зазвичай проживає Користувач, залишаються незмінними. (2) Якщо Користувач є комерційною особою, юридичною особою публічного права чи спеціальним фондом публічного права, або не має загального юридичного місця в Польщі, або після укладання договору змінює своє місце проживає за межами Польщі або якщо його/її місце проживання невідоме на момент подання претензії, місцем виконання та юридичним місцем розгляду будь-яких та всіх суперечок, що виникають із договору, є місце, де Постачальник проживає.

20. Взаємовідносини сторін.

 Ми з вами є незалежними підрядниками, і ніщо в цій Угоді не створює партнерства, спільного підприємства, агентства, франшизи, торгового представника чи трудових відносин між нами. Ви не маєте права робити або приймати будь-які пропозиції чи заяви від нашого імені. Ви не робитимете жодних заяв на своєму сайті чи у своєму Фотоальбомі чи Вмісті Фотокниги, які б обґрунтовано суперечили будь-чому в цьому розділі.

21. Повідомлення.

 Printbox Sp. z o.o. може надіслати будь-яке повідомлення, яке вимагається цією Угодою, шляхом загального повідомлення на Веб-сайті, електронною поштою на вашу адресу електронної пошти, зареєстровану в Printbox Sp. z o.o., або письмовим повідомленням, надісланим поштою першого класу чи попередньо оплаченою поштою на вашу адресу, зазначену в Printbox Sp. z o.o.. Таке повідомлення вважається надісланим після закінчення сорока восьми (48) годин після надсилання або поштою (якщо надіслано поштою першого класу або попередньо оплаченою поштою) або дванадцяти (12) годин після надсилання (якщо надіслано електронною поштою). Ви можете повідомити Printbox Sp. z o.o., надіслане до відома його головного операційного директора (таке повідомлення вважається надісланим після отримання Printbox Sp. z o.o.) у будь-який час будь-яким із наведених нижче способів: листом, надісланим підтвердженим листом, доставленим загальновизнаною службою нічної доставки або передплачена пошта першого класу до Printbox Sp. z o.o. за адресою: Printbox Sp. z o.o. Rynek Główny 17, 31-008 Краків, ПОЛЬЩА

22. Форс-мажор.

 Сторона не несе відповідальності за невиконання або затримку виконання (окрім зобов’язань щодо сплати грошей), викликане будь-якою подією, обґрунтовано поза контролем такої сторони, включаючи, але не обмежуючись, війни, військові дії, революції, бунти, цивільні хвилювання, надзвичайний стан, епідемії, пожежі, повені, землетруси, стихійні лиха, вибухи, ембарго чи будь-які «незаконні дії».

23. Інше.

 Ця Угода приймається під час використання вами Веб-сайту чи будь-яких Послуг або під час реєстрації, щоб стати Учасником. Ця Угода, включаючи Ліцензійну угоду з кінцевим користувачем програмного забезпечення та Політику конфіденційності, включені шляхом посилання, є остаточною, повною та ексклюзивною угодою між вами та Printbox Sp. z o.o. щодо предмета цього Договору та замінює та об’єднує всі попередні обговорення між сторонами. Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано недійсним або таким, що не підлягає виконанню, таке положення буде змінено та витлумачено для досягнення цілей у максимально можливій мірі відповідно до будь-якого чинного законодавства, а решта положень залишатимуться в повній силі. Збій Printbox Sp. z o.o. для здійснення або забезпечення виконання будь-якого права чи положення цієї Угоди не означає відмову від такого права чи положення. Назви розділів у цій Угоді призначені лише для зручності та не мають юридичної чи договірної сили. Сторони цієї Угоди прямо вимагають, щоб ця Угода була складена англійською мовою. Будь ласка, зв'яжіться з нами з будь-якими запитаннями щодо цієї Угоди. Ви також можете отримати копію цієї Угоди (у текстовому форматі ASCII), зв’язавшись з нами через Printbox Sp. електронну пошту z o.o.

24. Інформація про авторське право/торговельну марку.

 Copyright © 2008–2014, Printbox Sp. z o.o.. Усі права захищено. Торгові марки, логотипи та знаки обслуговування («Знаки»), що відображаються на Веб-сайті або у зв’язку з Послугами, є власністю Printbox Sp. z o.o. або інших третіх осіб. Ви не маєте права використовувати ці Знаки без попередньої письмової згоди третьої сторони, яка володіє Знаком.

Google play
App Store